تازه های GIS – شماره ۱۳

What’s New in Navigator for ArcGIS 

چه چیز جدیدی در Navigator برای ArcGIS وجود دارد

Navigator برای ArcGIS، یک برنامه ناوبری هدایت شده که با داده‌های GIS شما (حتی در حالت آفلاین) کار می‌کند ساخته ‌است و دارای یک بروزرسانی جدید برای دستگاه‌های iOS و Android است تا رانندگان جایی که باید به آنجا بروند، پیدا کنند و این اولین نسخه جدید Navigator در طی یک سال است، و ما فکر می‌کنیم که شما آن را دوست داشته باشید.

از مسیریابی بهینه استفاده کنید

شما می‌توانید لایه‌های مسیری ایجاد کرده و آن‌ها را در ArcGIS به اشتراک بگذارید، اما اکنون اولین بار است که می‌توانید آن‌ها را مستقیماً در Navigator به اشتراک بگذارید. این فوق العاده است!

فرض کنیم شما پنج راننده و 100 توقف دارید که باید در طول روز انجام شود، چگونه می توانید به رانندگان اطلاع دهید که باید به کجا بروند؟ با استفاده از ابزارهای ArcGIS Online یا Enterprise یا ArcGIS Pro می‌توانید آن صد توقف را به 5 مسیر بهینه تبدیل کنید که مطمئن شوید هر راننده در حال اتمام کار خود با هوشمندانه ترین سفارش ممکن است.

وقتی آن مسیرها را در ArcGIS به اشتراک بگذارید، رانندگان شما – که دقیقاً مثل شما به ArcGIS متصل هستند – آن مسیرها را در Navigator مشاهده می‌کنند. هنگامی که مسیری را که به آن‌ها اختصاص داده شده است انتخاب می‌کنند، به طور خودکار بر روی دستگاه خود بارگذاری می‌شود و از خاموش می‌شوند. حتی اگر آن‌ها به مناطق بدون اتصال دستگاه بروند، می‌توانند در مسیر خود ادامه دهند زیرا مسیرها در دستگاه محلی خود ذخیره شده‌اند.

کنترل بیشتری بر مسیرهای خود داشته باشید

بسیاری از کاربران ما توانایی توقف در مسیرهای چند توقف در بین روز را بدون لغو کامل مسیر و از دست دادن ادامه توقف‌های خود درخواست کرده‌اند. ما گوش دادیم! اکنون، در Navigator می‌توانید هر زمان که دوست دارید، توقف کرده و بعد از آن به مسیر خود ادامه دهید به طورکلی این امکان را به شما می دهد به روشی که برای شما مناسب است کار کنید. برای زمانی مفید است که وقت ناهار فرا رسیده سپس رانندگان شما می‌توانند توقف کرده و بعد از آن به مسیر خود ادامه دهند.

علاوه برتوقف مسیر، ما همچنین امکان بازدید از توقف بعدی را اضافه کردیم.

مانند گذشته با نقشه خود در Navigator تعامل داشته باشید

شما همیشه می‌توانید دارایی‌های GIS خود را در نقشه های مورد استفاده Navigator مشاهده کنید، اما در این نسخه اطلاعات بیشتری می‌توانید ببینید. Navigator اکنون به شما امکان می دهد تا به طور کامل با ویژگی‌ها و دارایی‌های GIS در نقشه ارتباط برقرار کنید – شامل امکان مشاهده اطلاعات کامل ویژگی ها و هر رسانه یا پیوست‌های مرتبط با ویژگی‌های فردی (مواردی مانند اسناد PDF ، تصاویر یا نمودارها و نمودارها). تصور کنید که می‌توانید اسناد مهم را در این زمینه، مستقیماً بر روی دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید، حتی اگر اتصال دیتا به دفتر کار ندارید! با Navigator، اکنون می توانید.

استفاده از Navigator را شروع کنید.

Navigator اکنون برای تلفن ها و تبلت‌ها در Google Play Store و Apple App Store در دسترس است. برای استفاده از Navigator ، به یک حساب ArcGIS و یک مجوز Navigator که به آن حساب اختصاص داده شده است، نیاز دارید.

Navigator بخشی از مجموعه برنامه‌های عملیات میدانی است

esri سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا با آگاهی از موقعیت مکانی،کارهای میدانی را بتوانند از طریق برنامه های عملیات میدانی ما بهتر انجام دهند. این برنامه ها به شما کمک می‌کنند تا کارهای میدانی را برنامه ریزی کنید، به مکان‌های کاری بروید، بفهمید که چه کسی و چه چیزی در محل کار است، ضبط داده هنگام کار در این زمینه، نظارت بر پیشرفت کار در زمینه (و مکان های کارمندان آن حوزه) و هماهنگی‌های غیر برنامه ریزی شده با کارکنان در حالی که در این محل حضور دارند.

مشاهده متن کامل انگلیسی از اینجا

خلاصه فارسی از : راحله مزرعه خطیری  

کد مطلب : 98102301

مشاهده تازه‌های دیگر